WATER METROPOL SU ARITMA TEK YETKİLİ RESMİ SİTESİDİR. Önemli Uyarı
damacana-sulara-cip-takilacak_normal_3733755

CNN Türk Haber – Korkunç Gerçek !

Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi tarafından hazırlanan “Ambalajlı Su Raporu”na göre 107 su markası, ulusal ya da uluslararası standartlardan bir veya birkaçına uygun değil.

Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer, yaptığı yazılı açıklamada, “Ambalajlı Su Raporu”nun hazırlıklarına bir yıl önce başladıklarını, önce tüm markaları analiz etmek için Sağlık Bakanlığı Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi ile görüşmeler yaptıklarını ancak analizler için yüklü bir maliyet çıktığını belirtti.
Devamını Oku »

hangi-su-markalari-icilmez-halde

Hangi Su Markaları İçilmez Halde?

Gıda hilecilerinin eli suyumuza kadar uzandı. 55 farklı markaya ait damacana suların 41′inde hayvan ve insan dışkılarında bulunan bakterilerin çıkması vatandaşı şaşkına çevirdi.

İçme suyumuzu da kirleten hileciler her gün binlerce zehirli damacanayı evlerimize servis ederken, vatandaşlar öfkeden köpürdü! Vatandaşlar, “Kim bunlar? Neden isimleri açıklanmıyor?” diye sordu.
Devamını Oku »

bakanliktan-damacana-aciklamasi

Bakanlıktan Damacana Açıklaması

Sağlık Bakanlığı, damacanaların kanser yaptığına yönelik herhangi bir bilimsel verinin bulunmadığını bildirdi.

Sağlık Bakanlığı, damacanaların, su ambalajlamasın da yasaklanmasını gerektirecek şu anda herhangi bir bilimsel verinin bulunmadığını bildirdi.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, son günlerde basında ”ambalajlanmış su ve Bisfenol-A” konusunda haberlerin yer aldığı hatırlatıldı.

Devamını Oku »

Referanslarımız
  • logo 1
  • logo 2
  • logo 3
  • logo 4
  • logo 5