WATER METROPOL SU ARITMA TEK YETKİLİ RESMİ SİTESİDİR. Önemli Uyarı
Manisa'da su arıtma tesisinde tamı tamına 3 kişi öldü!

Manisa’da su arıtma tesisinde tamı tamına 3 kişi öldü!

Manisa’da bir su arıtma tesisinde meydana gelen olayda tam üç kişi yaşamını yitirdi. Saat 12.00′da meydana gelen faciada su arıtma deposuna su tahliye motorunun bakımı için giren mühendis ve onu kurtarmaya çalışanlar öldü.
Devamını Oku »

atiksu_aritma_tesisi

Atık Su Arıtma Tesislerine Enerji Teşviği

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Atıksu Arıtma Tesislerinin Enerji Giderlerinin tüketim bedeli üzerinden yüzde 50’sine kadar karşılanması amacıyla hazırlanan “Atıksu Arıtma Tesislerinin Teşvik Tedbirlerinden Faydalanmasında Uyulacak Usul Ve Esaslara Dair Yönetmelik” 2010 yılında yürürlüğe girdiğini açıkladı.
Devamını Oku »

beypzari_icme_suyu_aritma_tesisi_h15610

Beypazarı İçme Suyu Arıtma Tesisi

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın çalışmaların hızlandırılıp bir an önce hizmete geçirilmesi talimatını verdiği Bulgurdede Mevkiindeki İçme Suyu Arıtma Tesisleri bir süredir yürütülen yoğun çalışmalar sonrası faaliyete geçti. Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’nce Beypazarı’nda şehir şebeke içme suyunun arıtılmasına yönelik çalışmalar kapsamında, 700 m2lik alanda yapımına başlanan içme suyu arıtma tesisleri tamamlanarak tam kapasite çalışmaya başladı.
Devamını Oku »

Referanslarımız
  • logo 1
  • logo 2
  • logo 3
  • logo 4
  • logo 5