WATER METROPOL SU ARITMA TEK YETKİLİ RESMİ SİTESİDİR. Önemli Uyarı
aritma-suyu-tesislerini-kendi-teknolojimizle-yapiyoruz

Arıtma Suyu Tesislerini Kendi Teknolojimizle Yapıyoruz

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Türkiye’nin dünyanın en ileri arıtma tesislerini yapar hale geldiğini belirterek, “Bu büyük gurur vesilesi.Şu anda pek çok ülke bizden teknoloji talep ediyor. Türkiye’deki atıksu arıtma tesislerini, en ileri içme suyu, arıtma suyu tesislerini kendi teknolojimizle yapıyoruz” dedi.

Devamını Oku »

muallimkoye-dev-aritma-tesisi

Muallimköy’e Dev Arıtma Tesisi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, Gebze ilçesine bağlı Muallimköy bölgesindeki yerleşim alanları ile YURTKUR öğrenci yurtlarının atık sularını arıtmak için 2 milyon 760 bin TL yatırım bedeli ile modüler atık su arıtma tesisi inşa ediyor.

Devamını Oku »

amasyada-atik-su-aritma-tesisinde-sona-gelindi

Amasya’da Atık Su Arıtma Tesisinde Sona Gelindi

Amasya’da yapımı devam eden sıvı atık ve atık su arıtma tesisinin inşaatı tamamlanma aşamasına geldi.Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ve Ziyaret Belediye Başkanı Mehmet Uyanık,  Avrupa Birliği hibeleri ve ön kaynaklarının kullanımı sonucu 13 milyon avroya mal olacak tesiste incelemelerde bulundu. Devamını Oku »

aksekiye-atik-su-aritma-tesisi-yapiliyor

Akseki’ye Atık Su Arıtma Tesisi Yapılıyor

Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, geçen yıl yapımına başlanan atık su arıtma tesisin yakın zamanda hizmete gireceğini bildirdi. Uysal, arıtma tesisi inşaatında.Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, geçen yıl yapımına başlanan atık su arıtma tesisin yakın zamanda hizmete gireceğini bildirdi.
Devamını Oku »

kameruna-su-aritma-yardimi

Kamerun’a Su Arıtma Yardımı

Birleşmiş Milletler bünyesindeki Yeryüzü Doktoları, kolera salgınına iki ayda 65 kayıp veren Kamerun’a yedi binden fazla su arıtma kiti gönderdi.
Devamını Oku »

Referanslarımız
  • logo 1
  • logo 2
  • logo 3
  • logo 4
  • logo 5